(Македонски) Известување за колоквиум по предметот Клиничка фиксна 2

Sorry, this entry is only available in Macedonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Колоквиумот по предметот Клиничка фиксна II е презакажан и ќе се одржи на ден 27.9 2018 во 12 часот во Едукативен центар.

 

Проф.д-р Јагода Бајевска