(Македонски) Известување за испит по предметот Физиологија 2

Sorry, this entry is only available in Macedonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Испитот во вториот испитен рок во есенската испитна сесија по предметот Физиологија 2 ќе се одржи на 21. 09. 2018 година  со почеток од 8-10 часот наместо во амфитеатар на максило на институтот на физиологија.

 

од

катедрата